Психологічна просвіта

  Емоційне вигорання

🤓🤓
Якщо ви постійно почуваєтеся втомленим і фізично, і морально, раптом втратили інтерес до улюблених занять, стали дратівливим і злим, а все навколо втратило сенс — все це може бути симптомами емоційного вигорання.
‼️ Навіть найкраща у світі робота, яку ви дуже любите, може призвести до вигорання. Чим наполегливіше ви працюєте і чим більш мотивовані на успіх, тим швидше доведете себе до зриву. Тому що всі ми – звичайні люди. Нам потрібен сон, їжа і відпочинок, а безперервне навантаження вбиває нас.
Робота типу «людина-людина» дуже виснажлива. Такі працівники особливо ризикують отримати емоційне вигорання. Необхідність постійно бути на зв'язку, вислуховувати інших і говорити самому, стежити за важливими новинами, давати вказівки підлеглим або навпаки виконувати доручення керівництва, намагатися виправдати чиїсь очікування, переплюнути конкурентів, продемонструвати хороші показники — все це призводить до того, що в якийсь момент у людини просто "сідають батарейки".
🚩 Емоційне вигорання — не така річ, яка мине сама собою. Відновлення настільки ж повільне та болюче, як і процес, яким воно було спровоковане. Головне – вчасно реагувати на сигнали, які посилає наш організм та піклуватися про себе. ‼️






Навчально-методичні матеріали


Психолого-педагогічні семінари



Психологічна просвіта

ПСИХОЛОГІЧНА ПРОСВІТА СПРЯМОВАНА НА ПРИЛУЧЕННЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ ДО ПСИХОЛОГІЧНИХ ЗНАНЬ.
       Психологічна просвіта полягає в:
  • ознайомленні педагогів і батьків з головними закономірностями й умовами сприятливого психологічного розвитку дітей;
  • формуванні в педагогів, батьків та учнів потреби в психологічних знаннях;
  • ознайомленні учнів з основами самопізнання та самовиховання.
Результатом психологічної просвіти є:
  • вироблення власної системи поглядів на життя, трансформація системи ціннісних орієнтацій, формування професійного ідеалу;
  • засвоєння культури людських взаємин і соціально-професійних функцій;
  • формування індивідуального стилю навчально-професійної діяльності та власної моделі моральної поведінки;
  • опанування форм ефективного професійно-ділового спілкування;
  • збереження особистісного психологічного здоров’я та гідного ставлення до оточуючих.
Просвітницька діяльність психолога може здійснюватися в різноманітній формі (лекції, бесіди, семінари, виставки, підбор літератури й ін.).
Основний зміст просвітницької роботи – знайомство із сучасним станом психологічної науки, основними закономірностями й умовами психічного розвитку людини.
Просвітницька діяльність психолога спрямована на формування уявлення про практичну значимість психологічного знання й психологічної допомоги людині, що формується.


ГОДИНИ ПСИХОЛОГА


ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ В ШКОЛІ

Немає коментарів:

Дописати коментар